Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Społeczeństwo i gospodarka w zmieniającej się rzeczywistości – konferencja

Data publikacji: 24 listopada 2023„Społeczeństwo i gospodarka województwa podkarpackiego w zmieniającej się rzeczywistości” to temat konferencji  zorganizowanej przez Regionalne Obserwatorium Terytorialne, znajdujące się w strukturze Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie.

I wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka przemawia podczas konferencji „Społeczeństwo i gospodarka województwa podkarpackiego w zmieniającej się rzeczywistości”

We wczorajszym wydarzeniu poświęconym uwarunkowaniom gospodarczym i demograficznym funkcjonowania regionu wzięła udział I wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka.

W ramach konferencji został podsumowany projekt  realizowany przez Regionalne Obserwatorium Terytorialne oraz odbył się panel dyskusyjny pn. „Determinanty rozwoju regionalnego województwa podkarpackiego. Perspektywa ekonomiczna i społeczna”, w którym przedstawiciele różnych instytucji podzielili się wiedzą i doświadczeniem w zakresie realizowania polityki rozwoju województwa podkarpackiego.

Inicjatywa była skierowana do przedstawicieli różnych środowisk: rządowego, naukowego, społecznego oraz samorządu terytorialnego województwa podkarpackiego, w tym do przedstawicieli podmiotów i instytucji dysponujących wiedzą, doświadczeniem i danymi w zakresie monitorowania zmian społeczno-gospodarczych zachodzących w regionie.