Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Nowy konsultant w dziedzinie fizjoterapii

Data publikacji: 23 maja 2023Dr n. o kult. fiz. Wojciech Rusek został konsultantem wojewódzkim w dziedzinie fizjoterapii. Powołanie wręczyła mu wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.

Dr Wojciech Rusek jest pomysłodawcą i założycielem Centrum Rehabilitacji Rehamed-Center w Tajęcinie, gdzie pracuje jako fizjoterapeuta. Zawodowo związany jest również z następującymi podmiotami rehabilitacyjnymi: Therapia Sp. z o.o. w Rzeszowie oraz NZOZ Novi-Med w Łańcucie.
Dr Wojciech Rusek został powołany na pięcioletnią kadencję.

———————

Konsultanci w ramach pełnienia swoich funkcji wykonują m. in. zadania opiniodawcze, doradcze i kontrolne dla organów administracji rządowej, podmiotów tworzących w rozumieniu przepisów o działalności leczniczej Narodowego Funduszu Zdrowia i Rzecznika Praw Pacjenta jak również przeprowadza kontrole dostępności do świadczeń zdrowotnych na obszarze województwa podkarpackiego.