Międzynarodowe targi w Rzeszowie

Data publikacji: 4 listopada 2016Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w inauguracji i uroczystości podsumowującej pierwszy dzień XIX Międzynarodowych Targów Biznes – Żywność – Medycyna – Auto Flota Rzeszów 2016.

Międzynarodowe targi w Rzeszowie

Odbywające się w dniach 3 – 4 listopada br. w Regionalnym Centrum Sportowo-Widowiskowym w Rzeszowie targi to największa na Podkarpaciu impreza wystawienniczo-handlowa. Wydarzenie gromadzi setki producentów z Polski oraz z zagranicy. Organizatorem inicjatywy jest Grupa Kapitałowa Specjał.

Targi na stałe wpisały się w kalendarz imprez handlowych Podkarpacia. To jedno z największych wydarzeń wystawienniczych w południowo-wschodniej Polsce. Już 19. raz w Rzeszowie odbywa się to wyjątkowe święto handlu, podczas którego mają okazję zaprezentować się producenci z różnych branż (…). Rynek skutecznie weryfikuje, które podmioty i produkty przetrwają. Tylko najbardziej rzetelne, racjonalne ekonomicznie oraz profesjonalnie przygotowane oferty mają szanse się wybić. Przekłada się to znacząco na zwiększenie konkurencyjności i promowanie naprawdę dobrej jakości produktów. W Polsce, obok globalnych koncernów, jest wielu graczy lokalnych, którzy na przestrzeni lat się rozwinęli i wchodzą na rynki zagraniczne. Polska jest rynkiem, który lubi nowości, nowe propozycje i smaki, ale ceni także tradycję i sprawdzoną jakość – powiedziała wojewoda w czasie inauguracji wydarzenia.

Podczas tegorocznych XIX Międzynarodowych Targów Biznes – Żywność – Medycyna – Auto Flota Rzeszów 2016 już po raz czwarty Jury przyznało specjalne certyfikaty i ZŁOTE MEDALE dla produktów FMCG. Tradycyjnie wręczono również wyróżnienia w kategoriach Biznes, Żywność i Medycyna.  Wojewoda Ewa Leniart przekazała trzy statuetki w kategorii Medycyna (Targowy Lider Biznesu, Najciekawsza Promocja i Reklama Targowa oraz Najciekawsza Oferta Targowa).

 

Fot. Tadeusz Poźniak.