Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Międzynarodowe Targi Biznes Żywność Medycyna Auto Flota

Data publikacji: 9 listopada 2023W G2A Arena Centrum Wystawienniczo–Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce odbyła się uroczysta inauguracja XXVI Międzynarodowych Targów Biznes Żywność Medycyna Auto Flota Rzeszów 2023.

Wicewojewoda Jolanta Sawicka w gronie uczestników uroczystości

W wydarzeniu wzięła udział I wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka.

W trakcie inauguracji przyznane zostały wyróżnienia dla producentów w ramach konkursu Złote Medale, gdzie nagrodzono 30 najlepszych produktów branży FMCG.

MIĘDZYNARODOWE TARGI BIZNES ŻYWNOŚĆ MEDYCYNA AUTO FLOTA to jedna z największych imprez wystawienniczych w południowo-wschodniej Polsce. Każdorazowo podczas wydarzenia zaprezentuje się ponad 300 producentów z różnych branż. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz największych imprez handlowych w Polsce.

Co roku Targi są również okazją do zdobycia prestiżowych wyróżnień statuetek Złoty Specjał w kategoriach: najlepsze stoisko, debiut roku czy produkt roku oraz nagród przyznawanych przez władze miasta i regionu. Cyklicznie odbywa się także konkurs Złote Medale – podczas którego nagradzane są najlepsze produkty.