Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Laureaci konkursu Nasze Dobre Podkarpackie nagrodzeni

Data publikacji: 16 listopada 2023 W Rzeszowie odbyła się uroczysta gala, podczas której poznaliśmy laureatów konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2023.

Statuetki Nasze Dobre Podkarpackie

– Dziękuję zarówno przedsiębiorcom, stowarzyszeniom, jak i samorządom z Podkarpacia za zaangażowanie, odnoszone sukcesy i piękną pracę na rzecz naszego województwa – podkreślała Jolanta Sawicka, wicewojewoda podkarpacki podczas uroczystości z udziałem laureatów konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2023.

Celem konkursu – organizowanego przez Gazetę Codzienną Nowiny już od 20 lat – jest wyłonienie i promowanie produktów, usług i inicjatyw realizowanych przez podkarpackie przedsiębiorstwa, samorządy i stowarzyszenia. O tym, które firmy otrzymały tytuły Nasze Dobre Podkarpackie – Znak Jakości Nowin, zdecydowała specjalnie powołana kapituła. W tym roku w konkursie udział wzięło 18 uczestników.