Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Odznaczenia państwowe dla pracowników TVP

Data publikacji: 22 listopada 2022Zasłużeni pracownicy rzeszowskiego oddziału Telewizji Rzeszów otrzymali dziś państwowe odznaczenia. Medale za Długoletnią Służbę, w imieniu Prezydenta RP, wręczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.

Uroczystość aktu dekoracji odbyła się w telewizyjnym studiu przy ul. Kopisto 6. Państwowymi odznaczeniami uhonorowanych zostało 31 pracowników telewizji.

– Myślę, że nie ma w Polsce drugiego ośrodka, który miałby tak wiele wspaniałych osób z determinacją realizującą swoją misję. Niezależnie od tego czy pracujecie Państwo na wizji, za kamerą czy wykonujecie inne zadania – praca każdego z Was jest niezwykle cenna dla ostatecznego kształtu realizowanych materiałów – mówiła Ewa Leniart.

Uroczystość wpisuje się obchody jubileuszu 70-lecia Telewizji Polskiej i 60-lecia telewizji na Rzeszowszczyźnie.