Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Konferencja z okazji VI Tygodnia Wychowania

Data publikacji: 13 września 2016Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart 13 września w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie otwarła konferencję z okazji VI Tygodnia Wychowania pn. „Dać dziecku to, co najważniejsze – wychowanie”.

Konferencja z okazji VI Tygodnia Wychowania

Patronat honorowy nad konferencją objęli Ordynariusz Diecezji Rzeszowskiej ks. bp Jan Wątroba, Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart oraz Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch.

Adresatami konferencji byli: rodzice, dyrektorzy szkół, przedszkoli i placówek oświatowych, nauczyciele, katecheci i wychowawcy, pedagodzy i pracownicy poradni psychologicznych, przedstawiciele wydziałów edukacji oraz samorządów odpowiedzialnych za profilaktykę, jak również członkowie stowarzyszeń i organizacji społecznych działających na rzecz młodzieży i wychowania.

Obecni na sali specjaliści starali się odpowiedzieć na pytanie – jak wychowywać, aby uczynić to dobrze, jak przekazać to, co najlepsze i w życiu najwartościowsze oraz jak zrozumieć sens wychowania.