Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Kolędnicy z Trzebosi w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim

Data publikacji: 3 stycznia 2020Grupa dzieci i młodzieży szkolnej ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzebosi odwiedziła w 3 stycznia br. wicewojewodę podkarpackiego Lucynę Podhalicz z artystycznym programem świąteczno-noworocznym.

Kolędnicy.Trzeboś.1

Podobnie jak w latach wcześniejszych, młodzi artyści zaprezentowali nowe widowisko ”Kolęda z Gwiazdą” oraz przekazali życzenia noworoczne. Wicewojewoda Lucyna Podhalicz, przyjmując kolędników zwróciła uwagę, że niezmiernie cieszy ją podtrzymywanie polskiej tradycji wśród dzieci i młodzieży szkolnej, jak również podziękowała obecnym nauczycielom i opiekunom za poświęcony czas zarówno na przygotowanie przedstawienia, jak i przybycie do Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego.