Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Gratulacje dla podkarpackich strażaków

Data publikacji: 5 grudnia 2017Wojewoda Ewa Leniart spotkała się z medalistami XVII Mistrzostw Świata Policjantów i Strażaków Los Angeles 2017, zawodów międzynarodowych i Mistrzostw Polski PSP w roku 2017.

Gratulacje dla strażaków

Uroczystość odbyła się 4 grudnia br. w sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej PSP w Rzeszowie. Zaproszeni goście pogratulowali strażakom ich sportowych osiągnięć oraz podziękowali za godne reprezentowanie województwa podkarpackiego w kraju i za granicą. Laureaci zostali wyróżnieni przez podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP oraz zarząd Strażackiego Klubu Sportowego „Strażak”.

W spotkaniu udział wzięli: wojewoda podkarpacki Ewa Leniart,, zastępcy podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP bryg. Daniel Dryniak i mł. bryg. Andrzej Marczenia oraz komendanci miejscy i powiatowi PSP.

Fot. KW PSP w Rzeszowie.