Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Debata z udziałem wicewojewody

Data publikacji: 16 września 2016Wicewojewoda podkarpacki Witold Lechowski 15 września br. wziął udział w debacie nad projektem Ministerstwa Rozwoju pn. „Na ile projekt Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju przyczynia się do realizacji polityki klimatycznej”, która odbyła się w Centrum Bankowo-Finansowym w Warszawie.

Debata z udziałem wicewojewody

Wicewojewoda podkarpacki Witold Lechowski 15 września br. wziął udział w debacie nad projektem Ministerstwa Rozwoju pn. „Na ile projekt Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju przyczynia się do realizacji polityki klimatycznej”, która odbyła się w Centrum Bankowo-Finansowym w Warszawie.

Debata weszła w skład konsultacji społecznych prowadzonych we współpracy z ekspertami z różnych dziedzin nad ww. opracowaniem. W dyskusji uczestniczył m.in. sekretarz stanu Jerzy Kwieciński, odpowiadający w Ministerstwie Rozwoju za sprawy związane z opracowaniem strategii, planów i programowaniem rozwoju społeczno-gospodarczego.

Na wczorajsze spotkanie przygotowana została robocza wersja opracowania oceniającego projekt, którą przedstawiono zebranym. Wszelkie wnioski wypracowane podczas debaty zostaną zebrane i przekazane do Ministerstwa Rozwoju.