25. Rajd Rzeszowski

Data publikacji: 8 sierpnia 2016Wicewojewoda podkarpacki Witold Lechowski 6 sierpnia uczestniczył w ceremonii Mety 25. Rajdu Rzeszowskiego, podczas której wręczył puchary najlepszym zawodnikom.

Zwycięzcami rajdu zostali Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran, drugie miejsce zajęli Bryan Bouffier i Xavier Panseri, natomiast na trzeciej pozycji uplasowali się Grzegorz Grzyb i Robert Hundla.

25. Rajd Rzeszowski rozegrany został na terenie województwa podkarpackiego. Podzielono gp na 2 etapy, 13 odcinków specjalnych liczących łącznie 214 kilometrów. Po raz pierwszy w czasie rzeszowskiego rajdu rozegrana została runda Rajdowych Mistrzostw Europy. Impreza połączona była z jubileuszem 70-lecia rzeszowskiego Automobilklubu.