„Idea Solidarności na Podkarpaciu” – audycja radiowa i konkurs dla słuchaczy

Data publikacji: 10 grudnia 2020Zapraszamy do wysłuchania audycji radiowej pn. „Idea Solidarności na Podkarpaciu”. Emisja 13 grudnia o godz. 20.05 na antenie Polskiego Radia Rzeszów.  Podczas programu zostanie ogłoszony konkurs dla słuchaczy.

Audycja redaktora Andrzeja Zajdla, która odbędzie się w  39. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, jest realizowana przez Wojewodę Podkarpackiego i Polskie Radio Rzeszów w ramach projektu pt. „Niepodległa – Umiłowana Ojczyzna”, dofinansowanego z Wieloletniego Programu Niepodległa na lata 2017-2022, Priorytet 2, Schemat 2C.

  • Grudniowy program, z udziałem przedstawicieli Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie, będzie nawiązywał do rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, wydarzeń związanych z powstaniem i funkcjonowaniem Solidarności oraz działaniami osób represjonowanych i opozycjonistów z  województwa podkarpackiego. Serdecznie zapraszamy przed odbiorniki – zaznaczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.

Zapraszamy również wszystkich słuchaczy do udziału w konkursie – pytanie padnie podczas niedzielnej audycji . Wyłonimy dwóch zwycięzców, do których trafią atrakcyjne nagrody – czytniki e-booków. Regulamin konkursu znajduje się w załączniku.

Wyniki konkursu

Nagrody otrzymują Anna Kotlińska i Jadwiga Kuras. Serdecznie gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie!

Pliki do pobrania:

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×