PODKARPACKA NAGRODA GOSPODARCZA 2021

Data publikacji: 28 października 2021Wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka wzięła udział w Wielkiej Galu Biznesu XX edycji Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2021.

W konkursie mogły brać udział firmy prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego. Jego celem było  promowanie rozwoju gospodarczego naszego województwa, m.in. poprzez prezentację najlepszych przedsiębiorców i najlepiej rozwijających się firm.

Podczas uroczystej gali, odbywającej się w Centrum Wystwienniczo-Kongersowym G2A Arena w Jasionce, gratulacje laureatom złożyła wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka.

Najlepiej rozwijające się firmy odnoszą sukcesy m.in. za stosowanie profesjonalnych metod zarządzania, stosowanie nowoczesnych i innowacyjnych technologii, które zaspakajają potrzeby klienta. To firmy, które wyróżniają się znakomitymi wynikami ekonomicznymi, są wzorem i przykładem dla innych. Podkarpackie firmy wyznaczają nowe szlaki tworząc przy tym silną i stabilną gospodarkę regionu – mówiła wicewojewoda

Gala została zorganizowana przy współpracy Wojewody Podkarpackiego oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×