Punkty zbiórek darów w woj. podkarpackim

Lp. Jednostka Samorządu Terytorialnego Miejscowość Miejsce Adres Dodatkowe informacje
1 Gmina Adamówka Krasne Remizo-świetlica Krasne 30 wcześniejszy kontakt celem ustalenia potrzebnego asortymentu: 790 841 228
Adamówka Urząd Gminy Adamówka (parter) Adamówka 97 brak
2 Gmina Baligród Baligród Urząd Gminy ul. Plac Wolności 13   
3 Gmina Baranów Sandomierski Baranów Sandomierski Remiza OSP ul. Kilińskiego 1  
Skopanie Środowiskowy Dom Kultury ul. Kardynała Wyszyńskiego 7  
Wola Baranowska Dom ludowy ul. Zachodnia 2  
4 Gmina Besko Besko Dom ludowy  ul. Kolejowa 56  
5 Gmina Białobrzegi Dębina Dom Kultury Dębina 122 b  
6 Gmina Bircza Bircza Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Birczy Rynek 8/1, 37-740 Bircza tel. 16 6725078
Lipa Szkoła Podstawowa w Lipie Lipa 52, 37-740 Bircza  
Leszczawa Dolna Szkoła Podstawowa w Leszczawie Dolnej Leszczawa Dolna 21, 37-740 Bircza  
Sufczyna Szkoła Podstawowa w Sufczynie Sufczyna 52, 37-740 Bircza  
7 Gmina Błażowa Białka Remiza OSP Białka 184  
Błażowa Remiza OSP ul. Partyzantów 1  
Zespół Szkół Plac Adolfa Kowala 1  
Błażowa Dolna Szkoła Podstawowa Błażowa Dolna 196  
Nowy Borek Szkoła Podstawowa Nowy Borek 331  
Lecka Szkoła Podstawowa Lecka 230  
Remiza OSP Lecka 217  
Kąkolówka Remiza OSP, Szkoła Podstawowa Kąkolówka 454  
Piątkowa Remiza OSP Piątkowa 145  
Futoma Organistówka przy Kościele Futoma 109  
Remiza OSP Futoma 183  
8 Gmina Boguchwała Boguchwała Miejskie Centrum Kultury ul. Rynek 2 od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-18:00
Zgłobień Lokalny Ośrodek Kultury  „Wspólnota”,  Zgłobień 77 od poniedziałku do piątku, w godzinach 16:00-18:00 
Nosówka Lokalny Ośrodek Kultury  „Wspólnota”, filia Nosówka Nosówka 129
Racławówka Lokalny Ośrodek Kultury  „Wspólnota” Racławówka 147
Kielanówka Lokalny Ośrodek Kultury  „Wspólnota”, filia Kielanówka Kielanówka 315
Wola Zgłobieńska Lokalny Ośrodek Kultury  „Wspólnota”, filia Wola Zgłobieńska Wola Zgłobieńska 141
Niechobrz Lokalny Ośrodek Kultury „ Razem”,  Niechobrz 278
Zarzecze Lokalny Ośrodek Kultury „ Razem”,  Zarzecze 128
Mogielnica Lokalny Ośrodek Kultury „ Razem”,  Mogielnica 209 e
Lutoryż Lokalny Ośrodek Kultury „ Razem”,  Lutoryż 189
9 Gmina Bojanów Bojanów  Ośrodek Rehabilitacyjno-adaptacyjny  Diecezji Sandomierskiej Caritas ul. Tarnobrzeska 27 37-433 Bojanów  
10 Gmina Borowa Borowa      
11 Gmina Brzostek Brzostek      
12 Gmina Brzozów  Brzozów Urząd Miejski  ul. Armii Krajowej 1 w godzinach pracy Urzędu
13 Gmina Brzyska Brzyska      
14 Gmina Bukowsko Zboiska Caritas: Ośrodek Wypoczynkowo – Szkoleniowy w Zboiskach Zboiska 33, 38-505 Bukowsko  
Bukowsko Dom Ludowy  Bukowsko 71  
Nadolany OSP Nadolany 135 A  
15 Gmina Chłopice  Chłopice      
16 Gmina Chmielnik Chmielnik Biblioteka Publiczna Chmielnik 50  
17 Gmina Chorkówka Chorkówka      
18 Gmina Cieszanów Cieszanów budynek po byłym sklepie z materiałami budowlanymi ul. Kościuszki 76 B  
19 Gmina Cisna  Cisna Urząd Gminy 38-607 Cisna 49  
20 Gmina Cmolas  Cmolas       
21 Gmina Czarna (pow. bieszczadzki) Czarna, pow.bieszczadzki Gminny Dom Kultury  Czarna Górna 113, 38-710 Czarna  
22 Gmina Czarna (pow. dębicki) Czarna, pow.dębicki Gminne Centrum Kultury i Promocji ul. Dworcowa 6A  
23 Gmina Czarna (pow. łańcucki) Medynia Głogowska Ośrodek Garncarski „MEDYNIA” Medynia Głogowska 383  
Czarna Filia Ośrodka Kultury w Czarnej Czarna 795  
Krzemienica Filia Ośrodka Kultury w Krzemienicy Krzemienica 732  
24 Gmina Czermin Czermin Remiza OSP   5-6.03. 2022 w godz. 12:00-17:00 (nowe koce zwykłe i termiczne, środki medyczne, środki higieniczne, pieluchy, latarki, baterie, śpiwory, generatory prądu)
25 Gmina Czudec       brak stałego punktu; zbiórki okresowe w szkołach, parafiach i remizach strażackich
26 m.  Dębica Dębica Magazyn żywnościowy MOPS  ul. Ratuszowa w godzinach 8:00 – 18:00
Dom Sportu  ul. Sportowa 26  w godzinach 8:00 – 18:00
DKiK Śnieżka  ul. Bojanowskiego 18 w godzinach 8:00 – 18:00
Szkoła Podstawowa nr 6 ul. Łysogórska 25 w godzinach 8:00 – 18:00
OSP Dębica-Kędzierz  ul. Świętosława 242 w godzinach 12:00 – 20:00
27 Gmina Dębica Latoszyn budynek wielofunkcyjny (naprzeciw Zespołu Szkół)   od 1.03.2022 od poniedziałku do piątku od 10:00 do 17:00; zapotrzebowanie: artykuły spożywcze i higieniczne
Nagawczyna Szkoła Podstawowa Nagawczyn 109 E od 1-25.03.2022 od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00; zapotrzebowanie:  artykuły spożywcze i higieniczne, koce, latarki, turystyczne kuchenki, wózki dla dzieci, mleko w proszku, pieluchy
Paszczyna Remiza OSP Paszczyna 122 B od 1.03.2022 od poniedziałku do piątku od 10:00 do 17:00; zapotrzebowanie: artykuły spożywcze i higieniczne
Pustków Remiza OSP Pustków 78 A do 2.03.2022 od 18:00 do 19:00; zapotrzebowanie: środki czystości i higieniczne, opatrunki, bandaże, leki, wiataminy, koce, śpiwory, artykuły dla dzieci i niemowląt, żywność trwała
Pustków Krownice Remiza OSP Pustków Krownice 449 do 5.03.2022 od 13:00 do 18:00; zapotrzebowanie: trwała żywność, koce, słodycze, śpiwory, środki czystości i higieniczne, artykuły dla dzieci, pieluchy, ręczniki, środki opatrunkowe, leki przeciwbólowe
Pustków-Osiedle Dom Kultury Pustków – Osiedle 26 A od 1.03.2022 od poniedziałku do piatku; zapotrzebowanie: artykuły spożywcze i higieniczne
28 Gmina Dębowiec Cieklin Remiza OSP    
Dębowiec Remiza OSP Dębowiec 812  
Dobrynia Remiza OSP    
Duląbka Remiza OSP    
Dzielec Remiza OSP    
Folusz Świetlica plebanii    
Łazy Dębowieckie Remiza OSP    
Majscowa Dom Ludowy Majscowa 171  
Wola Dębowiecka Remiza OSP    
Wola Cieklińska Dom Ludowy     
Zarzecze Remiza OSP    
29 Gmina Domaradz  Domaradz Gminny Ośrodek Kultury 36-230 Domaradz 345  
30 Gmina Dzikowiec Wilcza Wola Koło Gospodyń Wiejskich – Centrum Kulturalno-Turystyczne ul. Zmysłowska 14  
Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Spiach – Świetlica Świetlik w Spiach Wilcza Wola 17  
31 Gmina Dubiecko Nienadowa Gminny Ośrodek Kultury w Dubiecku Nienadowa 502A, 37-750 Dubiecko od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 15.00
32 Gmina Dukla  Dukla Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  ul. Armii Krajowej 1 A  
33 Gmina Dydnia Krzywe Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzywem Krzywe 61 od poniedziałku do piatku w godzinach od 8:00 do 15:00
34 m. Dynów  Dynów   OSP Dynów ul. Szkolna 7 tel. 16 65 21 008 
Liceum Ogólnokształcące  ul. 1 Maja 17 tel. 16 65 21 077
Zespół Szkół Zawodowych Dynów  ul. Polna 3  tel. 16 65 21 045
35 Gmina Dynów Dynów  Urząd Gminy ul. Ks. Józefa Ożoga 2  
Bachórz Szkoła Podstawowa Bachórz 187  
Gminna Biblioteka Publiczna w Dynowie z siedzibą w Bachórzu Bachórz 85B  
Dąbrówka Starzeńska Gminna Biblioteka Publiczna w Dynowie z siedzibą w Bachórzu, Filia nr 1 Dąbrówka Starzeńska Dąbrówka Starzeńska 131  
Dylągowa Gminna Biblioteka Publiczna w Dynowie z siedzibą w Bachórzu, Filia nr 2 Dylągowa Dylągowa 44  
Harta Gminna Biblioteka Publiczna w Dynowie z siedzibą w Bachórzu, Filia nr 3  w Harcie Harta 225  
Laskówka Gminna Biblioteka Publiczna w Dynowie z siedzibą w Bachórzu, Filia nr 5 w Laskówce Laskówka 69  
Łubno Gminna Biblioteka Publiczna w Dynowie z siedzibą w Bachórzu, Filia nr 6 w Łubnie Łubno 245  
Ulanica Gminna Biblioteka Publiczna w Dynowie z siedzibą w Bachórzu, Filia nr 7 w Ulanicy Ulanica 28  
36 Gmina Fredropol Fredropol Urząd Gminy Fredropol 15  
37 Gmina Frysztak Frysztak     obecnie nie jest prowadzona żadna stała zbiórka. 
38 Gmina Gać Gać Gminna Biblioteka Publiczna Gać 275 A  
Szkoła Podstawowa Gać 116  
Sklep Delikatesy Premium Ryszard Puchała Gać 441 A  
OSP Gać 112  
Białoboki NZOZ ALMUS  Białoboki 137 A  
Sklep EURO Białoboki 53  
Ostrów Szkoła Podstawowa Ostrów 5 A  
Dębów Szkoła Podstawowa Dębów 47  
Mikulice Piekarnia Mikulice 115 we współpracy ze Stowarzyszeniem PGR 4X4
39 Gmina Gawłuszowice  Gawłuszowice Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Gawłuszowice 5 A               39-307 Gawłuszowice  
Szkoła Podstawowa w Gawłuszowicach Gawłuszowice 5                   39-307 Gawłuszowice  
40 Gmina Głogów Małopolski Głogów Małopolski      
41 Gmina Gorzyce Gorzyce      
42 Gmina Grębów Grębów OSP ul. Spacerowa 2 dary zostaną przekazane do PCZK w Tarnobrzegu
Stale OSP ul. Strażacka 10
Krawce OSP Krawce 193
Wydrza OSP Wydrza 295
Koło Łowieckie Leśnik Wydrza 335 A
Żupawa OSP Żupawa 197
Jamnica OSP Jamnica 164
Zapolednik OSP ul. Leśna 6
Zabrnie OSP Zabrnie 179
43 Gmina Grodzisko Dolne Grodzisko Dolne Gminny Ośrodek Kultury Grodzisko Dolne 332  w godzinach 9.00-15.00
44 Gmina Haczów Haczów Szkoła Podstawowa  Haczów 593 zbiórka we współpracy ze Związkiem Harcerstwa Polskiego przy pomocy OSP
Trześniów Szkoła Podstawowa  Trześniów 107
Jasionów Szkoła Podstawowa  Jasionów 195
Jabłonica Polska Szkoła Podstawowa  Jabłonica Polska 178
Malinówka Szkoła Podstawowa  Malinówka 42
Wzdów Szkoła Podstawowa  Wzdów 121
45 Gmina Harasiuki Harasiuki      
46 Gmina Horyniec – Zdrój Horyniec – Zdrój świetlica wiejska ul. Lipowa 3  
47 Gmina Hyżne Hyżne Remiza OSP w Hyżnem 36-024 Hyżne 178 28.02.2022 r. (poniedziałek) w godzinach 11:00-20:00 
Szkoła Podstawowa im. gen. Wł. Sikorskiego w Hyżnem 36-024 Hyżne 614 od 28.02.2022 r. do 2.03.2022 r. w godz. od 7:00 – 16:00
Punkt Przedszkolny w Hyżnem 36-024 Hyżne 615a
Dylągówka Szkoła Podstawowa im. PCK w Dylągówce 36-025 Dylągówka 29
Grzegorzówka Szkoła Podstawowa w Grzegorzówce  36-025 Dylągówka, Grzegorzówka 173
Wólka Hyżneńska Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Wólce Hyżneńskiej 36-025 Dylągówka, Wólka Hyżneńska 28
Brzezówka Szkoła Podstawowa w Brzezówce 36-024 Hyżne, Brzezówka 111
Szklary Szkoła Podstawowa w Szklarach 36-025 Dylągówka, Szklary 148
48 Gmina Iwierzyce Wiercany Gminny Ośrodek Kultury w Wiercanach Wiercany 29, 39-124 Iwierzyce od 28.02.2022 w godzinach od 08:00 – 18:00
49 Gmina Iwonicz-Zdrój  Iwonicz-Zdrój Remiza OSP al. Słoneczna 30, Iwonicz-Zdrój zbiórka jednorazowa 28.02.2022 – w razie potrzeby pomocowej akcja będzie powtarzana
Iwonicz Remiza OSP ul. Zagrodniki 20, Iwonicz zbiórka jednorazowa 28.02.2022 – w razie potrzeby pomocowej akcja będzie powtarzana
Lubatowa Remiza OSP Lubatowa 287 zbiórka jednorazowa 28.02.2022 – w razie potrzeby pomocowej akcja będzie powtarzana
Lubatówka Szkoła Podstawowa Lubatówka 93c zbiórka jednorazowa 28.02.2022 – w razie potrzeby pomocowej akcja będzie powtarzana
50 Gmina Jarocin   Jarocin      
51 m. Jarosław Jarosław Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych ul. Racławicka 24 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7: 00 do 15:00 oraz w sobotę w godzinach od 10: 00 do 14:00; tel. 16 621 22 60
52 Gmina Jarosław Munina Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Muninie ul. 3 maja 93 w godzinach od 16 do 19
53 Gmina Jasienica Rosielna Jasienica Rosielna OSP Jasienica Rosielna Jasienica Rosielna 255 od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8:00-14:00 oraz 17:00-19:00
Blizne OSP Blizne  Blizne 504A od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-15:00
Orzechówka Zespół Szkół w Orzechówce Orzechówka 5 poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-14:00
Wola Jasienicka Domu Ludowym Wola Jasienicka Wola Jasienicka 34 poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godzinach 8:00-12:00 oraz środa w godzinach 14:00-18:00
54 m. Jasło Jasło punkt PCK ul. Wincentego Pola 41 czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 7 do 15
 CITiK (Kino JDK Syrena) ul. Sokoła 8 poniedziałek – piątek w godz. 9 – 17, sobota – niedziela w godz. 10 – 17.
55 Gmina Jasło Jasło Urząd Gminy Jasło   w godzinach pracy Urzędu 
Bierówka Domy Ludowe, świetlice   3-4.03.2022 od 15:00 do 19:00
Brzyście   4-5.03.2022 od 17:00 do 19:00
Chrząstówka   1-3.03.2022 w godz. 10:00 – 12:00 i 15:00 – 17:00
Gorajowice   28.02-4.03.2022 od 17:00 do 19:00
Jareniówka   4-5.03.2022 od 16:00 do 18:00
Niegłowice   4-5.03.2022 od 16:00 do 19:00
Niepla   2-5.03.2022 od 17:00 do 20:00
Opacie   4-5.03.2022 od 16:00 do 18:00
Osobnica   5.03.2022 od 8:00 do 12:00
Szebnie   5.03.2022 od 10:00 do 12:00
Trzcinica   4-5.03.2022 od 17:00 do 19:00
Warzyce   4-5.03.2022 od 16:00 do 18:00
Wolica   28.02-5.03.2022 od 16:30 do 18:00
Zimna Woda   4.03 i 7.03.2022 od 17:00 do 19:00
56 Gmina Jaśliska Jaśliska budynek domu ludowego – magazyn GOPS Jaśliska 30  tel. 134310587; 134310589; 134310588
57 Gmina Jawornik Polski Jawornik Polski Urząd Gminy Jawornik Polski 30 czynny w godzinach pracy urzędu
58  Gmina Jedlicze Jedlicze Urząd Gminy Rynek 6  
Remiza OSP ul. Sienkiewicza 16  
Dobieszyn Remiza OSP Dobieszyn 112  
Jaszczew Remiza OSP Jaszczew 17a  
Żarnowiec Remiza OSP Żarnowiec 281  
Piotrówka Dom Ludowy Piotrówka 116  
Podniebyle Dom Ludowy Podniebyle 32  
Potok Dom Ludowy Potok 80  
Moderówka Dom Ludowy Moderówka 134  
Poręby Dom Ludowy Poręby 92  
Długie Dom Ludowy Długie  
Chlebna Dom Ludowy Chlebna 55  
59 Gmina Jeżowe Jeżowe Remiza OSP    od  poniedziałku do soboty w godz. 10-18
60 Gmina Jodłowa Jodłowa      
61 Gmina Kamień Kamień Szkoła Podstawowa w Kamieniu Prusinie Kamień 119 od 7:00 do 17:00
Krzywa Wieś Szkoła Podstawowa Krzywa Wieś 35 od 7:30 do 16:00
62 Gmina Kańczuga Kańczuga Hala Sportowa w Kańczudze ul. Parkowa 10  
63 Gmina Kolbuszowa Kolbuszowa       
64 Gmina Kołaczyce Kołaczyce Dom Kultury w Kołaczycach ul Szewska 13, 38-213 Kołaczyce w godzinach od pn. – pt. 16:00 – 20:00, w sob. w godzinach od 8:00 – 14:00
Bieździedza GminnyOśrodek Kultury w Kołaczycach z siedzibą w Bieździedzy  Bieździedza 100a, 38-214 Bieździedza w godzinach od pn. – pt. 16:00 – 20:00, w sob. w godzinach od 8:00 – 14:00
Sowina Zespół Szkół Społecznych w Sowinie Sowina 1, 38-213 Kołaczyce w godzinach od pn. – pt. 16:00 – 20:00, w sob. w godzinach od 8:00 – 14:00
65 Gmina Komańcza Komańcza      
66 Gmina Korczyna Korczyna Dom Strażaka ul. Jana Szczepanika 2 zbiórka prowadzona jest w ścisłej kooperacji z OR PCK Krosno
67 Gmina Krasiczyn Krasiczyn      
68 Gmina Krasne       brak stałego punktu zbiórki. Osoby zgłaszające chęć pomocy kierowane są do punktów wyznaczonych na terenie Rzeszowa
69 Gmina Krempna Krempna Urząd Gminy Krempna Krempna 85 punkt działa w godzinach pracy Urzędu tj.: poniedziałek w godz. 7:30-15:30; wtorek- piątek 7:00-15:00 telefony kontaktowe:13 44 14 003/ 13 44 14 310
70 m. Krosno Krosno  Budynek Zespołu Placówek Oświatowych ul. Czajkowskiego 49  
Hala widowiskowo sportowa MOSiR ul. Bursaki 29  
71 Gmina Krościenko Wyżne Krościenko Wyżne Punkt katechetyczny ul. Brzozowska 1a 1-2.03.2022 – w godzinach: 17:30 – 18:45; 5.03.2022 – od godz. 9:00-10:00
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II ul. Szkolna 34 od 1.03.2022 – od 8:00-15:00
72 Gmina Krzeszów Krzeszów   Remiza OSP  ul. Mostowa 6   
73 Gmina Krzywcza Krzywcza świetlica wiejska   czynne w godzinach 8:00 do 18:00 od dnia 02.03.2022 r. do 06.03.2022 r.
Babice świetlica wiejska  
74  Gmina Kuryłówka Kuryłówka Szkoła podstawowa    do 4 marca, w godz. 8.00 – 13.00
Dąbrowica Szkoła podstawowa    do 4 marca, w godz. 8.00 – 13.00
Kulno Ochotnicza Straż Pożarna    1-3 marca w godz. 17.00-19.00
75 Gmina Laszki       brak stałego punktu zbiórki
76 Gmina Lesko Lesko Urząd Miasta i Gminy Lesko ul. Parkowa 1 w godzinach pracy Urzędu
77 m. Leżajsk  Leżajsk Zespół Szkolno-przedszkolny nr 1 ul. Grunwaldzka 1  
Zespół szkolno-przedszkolny nr 2  ul. Mickiewicza 51  
Szkoła Podstawowa nr 3  ul. 11-go Listopada 8,  
Miejskie Centrum Kultury  ul. Mickiewicza 65  
78 Gmina Leżajsk        
79 m. Lubaczów Lubaczów Caritas – Dom Dziennej Opieki ul. Tadeusza Kościuszki 2  
Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. Juliusza Słowackiego 9  
80 Gmina Lubaczów  Lubaczów      
81 Gmina Lubenia Lubenia      
82 Gmina Lutowiska  Lutowiska Gminny Ośrodek Kultury im. Jerzego Janickiego w Lutowiskach Lutowiska 74A, 38-713 Lutowiska  
83 m.  Łańcut Łańcut MOSiR Łańcut ul. Armii Krajowej 57  
 MDK Łańcut ul. Tadeusza Kościuszki 15  
Basen Otwarty Łańcut  ul. Składowa 15  
 „Serce dla Ukrainy”  ul. Składowa 1  
84 Gmina Łańcut Cierpisz Ośrodek Kultury Cierpisz 155A tel. 17 225 62 57
85 Gmina Majdan Królewski Majdan Królewski       
86 Gmina Markowa Markowa Remiza OSP Markowa 1673 od poniedziałku do piątku w godz. 18:00-20:00
Husów Remiza OSP Husów 30
Tarnawka Remiza OSP Tarnawka 280
87 Gmina Medyka Medyka Punkt recepcyjny, hala sportowa Medyka 293  
88 Gmina Miejsce Piastowe  Miejsce Piastowe Remiza OSP – gminny punkt zbiórki ul. Krośnieńska 3  
89 Gmina Mielec Chorzelów Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Chorzelów 307 od poniedziałku 28 lutego do piątku 4 marca w godzinach 12:00-16:00
Wola Mielecka Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu oddział w Woli Mieleckiej Wola Mielecka 402
90 m. Mielec Mielec Punkt Pomocy Humanitarnej ul. Cyranowska 66, 39-300 Mielec czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-10:00 i 14:00-16:00.
91 Gmina Narol Narol Hala targowa ul. Targowa  
92 Gmina Niebylec Niebylec Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Niebylec 24  
93 Gmina i Miasto Nisko Nisko  Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” ul. Kościuszki 9 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 19:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach od 15:00 do 20:00
Kawiarnia „Kafka Cafe” ul. Plac Wolności 1 w godzinach pracy kawiarni
Restauracja „Paleta Smaków” ul. Mickiewicza 1 w godzinach pracy restauracji
Restauracja „Mr. Blues” ul. Plac Wolności 8 w godzinach pracy restauracji
94 Gmina Niwiska       brak punktów zbiórki darów.  Osoby zainteresowane kierowane są do działających w Mielcu i Kolbuszowej organizacji pozarządowych zajmujących się zbiórką darów dla uchodźców z Ukrainy.
95 Gmina Nowa Dęba Nowa Dęba Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Reja 3  
Samorządowy Ośrodek Kultury ul. Żeromskiego 2  
Osiedle Broniewskiego budynek 4    
Osiedle Dęba – Remiza OSP ul. ks. Łagockiego 42  
Osiedle Poręby Dębskie Remiza OSP ul. Strażacka 3  
Alfredówka Buda Stalowska – Remiza OSP Alfredówka  65  
Chmielów Wiejskie Centrum Kultury, sołtysówka ul. Strażacka 3  
Cygany Centrum Kultury Lasowiackiej, sołtysówka Cygany 272  
Jadachy Remiza OSP  Jadachy 382  
Rozalin Remiza OSP Rozalin 185  
Tarnowska Wola Dom Ludowy Tarnowska Wola 240  
96 Gmina Nowa Sarzyna  Nowa Sarzyna teren MZKS Unia Nowa Sarzyna ul. Piłsudskiego 2  
97 Gmina Nowy Żmigród Nienaszów  Dom Ludowy   01.03 wtorek 9.00 – 11.00 i 16.00 – 18.00; 02.03 środa 10.00 – 12.00
Desznica  Remiza OSP   28.02-02.03 poniedziałek – środa 17.00 – 20.00
Mytarka Dom Ludowy  
Brzezowa  Dom Ludowy  
Toki  Dom Ludowy  
Nowy Żmigród  Parking przed Sklepem „Biedronka”   8.00 – 18.00
Makowiska Dom Ludowy   01.03 – 02.03 wtorek – środa 15.00 – 18.00
Stary Żmigród  Dom Ludowy   01.03 wtorek 18.00 – 20.00
Łysa Góra  Dom Ludowy   01.03 – 02.03 wtorek – środa 17.00 – 19.00
Skalnik Dom Ludowy   03.03 czwartek 15.00 – 18.00
Mytarz Remiza OSP   01.03 wtorek 16.00 – 18.00
Jaworze  Dom Ludowy   01.03 wtorek 17.00 – 20.00
Siedliska Żmigrodzkie  Remiza OSP   02.03 środa 14.00 – 18.00
  placówki oświatowe z terenu gminy   28.02 – 04.03 poniedziałek – środa  godzinach pracy placówek
98 Gmina Nozdrzec Nozdrzec Szkoła Podstawa im. Aleksandra Fredry    
Urząd Gminy    
Hłudno Szkoła Podstawowa im. Kardynała Wyszyńskiego    
Izdebki Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Polsk    
Wesoła Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego    
Wara Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła    
Siedliska Szkoła Podstawowa    
99 Gmina Oleszyce Oleszyce Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Rynek 6  
Szkoła Podstawowa ul. Mickiewicza 1  
Samorządowe Przedszkole  ul. Generała Kustronia 2  
Zalesie Szkoła Podstawowa Zalesie 72  
Futory Szkoła Podstawowa w Futorach    
100 Gmina Olszanica Olszanica Dom ludowy Olszanica 85  
Uherce Mineralne Dom kultury Uherce Mineralne 154  
101 Gmina Orły  Orły Dom ludowy 37-716 Orły pomoc medyczna: gazy, bandaże, przylepce opatrunki, plastry; tel. 166712693
102 Gmina Osiek Jasielski Czekaj Dom Ludowy od poniedziałku  do piątku w godzinach 16:00 do 18:00  
Mrukowa  Dom ludowy  
 Osiek Jasielski Dom ludowy  
Samoklęski  Dom ludowy  
Świerchowa Dom Ludowy  
Załęże Remiza OSP  
Zawadka Osiecka Dom Ludowy  
103 Gmina Ostrów Ostrów budynek OSP   od  27 lutego do 6 marca br w godzinach 17-20 
Kamionka budynek OSP  
Kozodrza budynek OSP  
Blizna budynek OSP  
Ocieka budynek OSP  
Skrzyszów budynek OSP  
Wola Ociecka  budynek OSP  
104 Gmina Padew Narodowa Padew Narodowa      
105 Gmina Pawłosiów Pawłosiów Świetlica wiejska w Pawłosiowie (budynek UG Pawłosiów) Pawłosiów 88, 37-500 Jarosław czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00
106 Gmina Pilzno Pilzno Budynek Towarzystwa Gimnastycznego „SOKÓŁ” w Pilźnie ul. Legionów 31  
107 Gmina Pruchnik Pruchnik Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Pruchniku ul. ks. B. Markiewicza 20 punkt czynny będzie od wtorku do soboty w godz. 14:00 do 17:00
108 Gmina Przecław Przecław Ochotnicza Straż Pożarna ul. Zielona 1  
Rzemień Ochotnicza Straż Pożarna  Rzemień 239  
Kiełków Ochotnicza Straż Pożarna Kiełków 126  
Tuszyma Ochotnicza Straż Pożarna Tuszyma 769  
Biały Bór Ochotnicza Straż Pożarna Biały Bór 139  
Dobrynin Ochotnicza Straż Pożarna Dobrynin 28  
109 m. Przemyśl Przemyśl Centrum Pomocy Humanitarnej Lwowska 36 wjazd od strony ul. Mogilnickiego
110 Gmina Przemyśl Pikulice Świetlica wiejska Pikulice 23  
Ostrów Dom ludowy Ostrów 135  
111 m. Przeworsk Przeworsk   Ratusz  Rynek 1  
magazyn miejski  Lubomirskich 16, 37-200 Przeworsk,   
112 Gmina Przeworsk Mirocin remiza strażacka koordynatorem akcji jest Arkadiusz Węgrzyn  
Rozbórz remiza strażacka  
Ujezna remiza strażacka  
Gorliczyna remiza strażacka  
Chałupki remiza strażacka  
Świętoniowa remiza strażacka  
Grzęska remiza strażacka  
Nowosielce remiza strażacka  
Studzian remiza strażacka  
Urzejowice remiza strażacka  
113 Gmina Pysznica Jastkowice Dom Kultury w Pysznicy – Filia w Jastkowicach ul. Armii Krajowej 18  
Pysznica Budynek po byłej szkole w Sudołach  Pysznica ul. Sanowa 40  
114 Gmina Radomyśl nad Sanem Radomyśl nad Sanem Urząd Gminy Radomyśl nad Sanem ul. Rynek Duży 7, 37-455 Radomyśl nad Sanem  
Chwałowice Wiejski Dom Kultury Chwałowice 132, 37-455 Radomyśl nad Sanem   
Łążek Chwałowski  dom ludowy Łążek Chwałowski 21, 37-455 Radomyśl nad Sanem   
Antoniów biblioteka Antoniów 240, 4. Antoniów 240  
Dąbrówka Pniowska  dom ludowy Dąbrówka Pniowska 43, 37-455 Radomyśl nad Sanem   
Witkowice dom ludowy Witkowice 107, 37-455 Radomyśl nad Sanem   
Orzechów dom ludowy Orzechów 43, 37-455 Radomyśl nad Sanem   
Pniów dom ludowy Pniów 37, 37-455 Radomyśl nad Sanem   
Nowiny dom ludowy Nowiny 56, 37-455 Radomyśl nad Sanem   
Żabno dom ludowy Żabno 199, 37-455 Radomyśl nad Sanem   
Wola Rzeczycka dom ludowy Wola Rzeczycka 66, 37-455 Radomyśl nad Sanem   
Kępa Rzeczycka dom ludowy Kępa Rzeczycka 23, 37-455 Radomyśl nad Sanem   
Dąbrowa Rzeczycka dom ludowy Dabrowa Rzeczycka 88, 37-455 Radomyśl nad Sanem   
Rzeczyca Długa Wiejski Dom Kultury Rzeczyca Długa 119, 37-455 Radomyśl nad Sanem   
115 Gmina Radomyśl Wielki Radomyśl Wielki budynek OSP ul. Prof. Zbigniewa Matuli 3  
116 m. Radymno  Radymno Hala Sportowa ul. Lwowska 20 punkt prowadzony przez Stowarzyszenie Rozwoju Radymna GALEON
  ul. Złota Góra 52 punkt prowadzony przez p. Barbarę Sługocką
  ul. Złota Góra 13 punkt prowadzony przez Zespół Szkół Zawodowych i Rolniczych
117 Gmina Radymno Korczowa Świetlica wiejska Korczowa 155  
Chotyniec Świetlica wiejska Chotyniec 24  
Piaski Świetlica wiejska Piaski 37  
118  Gmina Rakszawa Rakszawa Szkoła Podstawowa nr 2 Rakszawa 677  
Szkoła Podstawowa nr 3  Rakszawa 946  
119 Gmina Raniżów Raniżów Remiza OSP ul. Floriana 2 2-3.03.2022 w godzinach 17:00-20:00
Gminna Biblioteka Publiczna ul. Wolska 35 2-3.03. 2022 w godzinach 8:00 – 15:00
Wola Raniżowska Remiza OSP   1-2.03.2022 w godzinach 14:00-18:00
Staniszewskie Remiza OSP   1-3.03.2022 w godzianach 15:00 – 18:00
Korczowiska OSP    1-2.03.2022 w godzianach 10:00-12:00 i 17:00-19:00
120  Gmina Rokietnica Rokietnica świetlica wiejska przy Urzędzie Gminy Rokietnica 682  
121 Gmina Ropczyce Ropczyce Hala widowiskowo-sportowa ul. Konopnickiej  
Centrum Kultury w Ropczycach ul. Bursztyna 1 (od 2 marca, w godz. 13.00-17.00)
OSP Śródmieście – remiza na osiedlu Brzyzna   5 marca, w godz. 8.00-16.00 – materiały opatrunkowe i środki medyczne
Ropczyce, Ropczyce-Chechły, Ropczyce-Czekaj, Ropczyce-Witkowice, Łopuchowa, Mała, Niedźwiada Górna, Niedźwiada Dolna, Brzezówka, Lubzina, Gnojnica Dolna, Gnojnica Wola Szkoły podstawowe w mieście i gminie Ropczyce    
122 Gmina Roźwienica Roźwienica      
123 Gmina Rudnik nad Sanem  Rudnik nad Sanem      
124 Gmina Rymanów Rymanów Gminny Ośrodek Kultury  ul. Grunwaldzka  
125 m. Rzeszów Rzeszów    Rzeszowski Dom Kultury Filia Biała ul. K. K. Wojtyły 164 7 dni w tygodniu od 12:00 do 20:00
Rzeszowski Dom Kultury Filia Budziwój  ul. Budziwojska 194
Rzeszowski Dom Kultury Filia Country ul. Herbowa 3
Rzeszowski Dom Kultury Filia Dąbrowskiego ul. Dąbrowskiego 17
Rzeszowski Dom Kultury Filia Krynicka ul. Krynicka 1
Rzeszowski Dom Kultury Filia Matysówka ul. Matysowska 99
Rzeszowski Dom Kultury Filia Mieszka I ul. Monte Cassino 14/60
Rzeszowski Dom Kultury Filia Miłocin ul. Miłocińska 75
Rzeszowski Dom Kultury Filia Pobitno ul. Konf. Barskich 43a
Rzeszowski Dom Kultury Filia Przybyszówka ul. Dębicka 170
Rzeszowski Dom Kultury Filia Słocina ul. Paderewskiego 154
Rzeszowski Dom Kultury Filia Staromieście ul. Staromiejska 43a
Rzeszowski Dom Kultury Filia Staroniwa ul. Staroniwska 46
Rzeszowski Dom Kultury Filia Wilkowyja ul. Olbrachta 120
Rzeszowski Dom Kultury Filia Zalesie ul. Wieniawskiego 84
Rzeszowski Dom Kultury Filia Załęże ul. Ks. J. Stączka 12
Rzeszowski Dom KulturyFilia Zwięczyca ul. Beskidzka 6
Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe „Podpromie” ul. Podpromie 10
126 m. Sanok Sanok MOSiR – recepcja Domu Sportowca ul. Królowej Bony 4 czynne 24 h
stadion „Wierchy” ul. Żwirki i Wigury czynne do 19
Centrum Informacji Turystycznej ul. Rynek 14 w dni powszednie w godzinach od 9 do 17, w soboty i niedziele od 9 do 13
127 Gmina Sanok Sanok Urząd Gminy Sanok  ul. Kościuszki 23 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30; koordynator zbiórki – Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego tel. 13 46 56 565
Jednostki OSP na terenie Gminy Sanok    
Biblioteki na terenie Gminy Sanok    
Szkoły Podstawowe na terenie Gminy Sanok    
Zabłotce Wiejski Dom Kultury w Zabłotcach    
Mrzygłód Wiejski Dom Kultury w Mrzygłodzie    
Załuż Wiejski Dom Kultury w Załużu    
128 Gmina Sędziszów Młp.       brak stałego punktu zbiórki darów dla uchodźców z Ukrainy, na terenie gminy zbiórkę doraźną darów od mieszkańców organizują organizacje pozarządowe, m.in. Caritas w porozumieniu z lokalnymi jednostkami OSP na bazie Domów Ludowych we wszystkich miejscowościach gminy.
129 Gmina Sieniawa Sieniawa Ochotniczej Straży Pożarnej „Orzeł” ul. Piłsudskiego 28  
130 Gmina Skołyszyn Sławęcin Dom Ludowy w Siedliskach Sławęcińskich Sławęcin 103 Tomasz Bienias, tel. 13 44917 57 lub tel. kom. 508 681 719
131 Gmina Sokołów Małopolski Sokołów Młp.      
132 Gmina Solina Polańczyk Urząd Gminy ul. Wiejska 2  38-610 Polańczyk  
133 m. Stalowa Wola Stalowa Wola budynek „Mostostal” Al. Jana Pawła II 25A  
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Dmowskiego 1  
134 Gmina Stary Dzików Stary Dzików budynek tzw. “starej szkoły” w Starym Dzikowie  ul. Kościuszki 86  
Cewków Świetlica Wiejska w Cewkowie Cewków 88  
Moszczanica Świetlica Wiejska w Moszczanicy Moszczanica 47  
Ułazów Świetlica Wiejska w Ułazowie Ułazów 101  
Nowy Dzików Świetlica Wiejska w Nowym Dzikowie  Nowy Dzików 80 C  
135 m. Strzyżów Strzyżów Oddział Rejonowy PCK ul. Tunelowa 2  
Parafialny Zespół Caritas przy Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP i Bożego Ciała ul. Przekopna 1  
Jednostka Strzelecka 2020 im. Z. Patryna (budynek Liceum Ogólnokształcącego) ul. Zawale  
136 Gmina Stubno Stubno      
137 Gmina Świlcza Świlcza       
138 m.Tarnobrzeg Tarnobrzeg Tarnobrzeskie Centrum Wolontariatu  ul. Plac Głowackiego 34  
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna   ul. Kościuszki 30  
Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Kopernika  ul. Stanisława Wyspiańskiego 10  
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  al. Niepodległości 2  
139 Gmina Tarnowiec Tarnowiec Gminny Ośrodek Kultury Tarnowiec 30  
140 Gmina Tryńcza Tryńcza Centrum Usług Społecznych   termin zbiórki: 28.02-4.03.2022
Wiejski Dom Kultury  
Gniewczyna Łańcucka Wiejski Dom Kultury  
Gniewczyna Tryniecka Wiejski Dom Kultury  
Gorzyce Wiejski Dom Kultury  
Głogowiec Wiejski Dom Kultury  
Jagiełło Wiejski Dom Kultury  
Ubieszyn Wiejski Dom Kultury  
Wólka Ogryzkowa Wiejski Dom Kultury  
Wólka Małkowa Wiejski Dom Kultury  
141 Gmina Trzebownisko Trzebownisko      
142 Gmina Tuszów Narodowy Tuszów Narodowy Gminna Biblioteka Publiczna w Tuszowie Narodowym Tuszów Narodowy 233  
Grochowe Gminny Ośrodek Kultury w Grochowem Grochowe 87  
143 Gmina Tyczyn Tyczyn Centrum Promocji Dziedzictwa Kulturowego w Tyczynie         Rynek 24 w godz. 8.00 – 19.00
Kielnarowa  Dom Ludowy w Kielnarowej    w godz. 13.00-19.00
Borek Stary Dom Ludowy w Borku Starym    w godzinach 13.00-19.00
Hermanowa Remiza OSP w Hermanowej    w godz. 19.00-20.00
144 Gmina Tyrawa Wołoska Tyrawa Wołoska Gminny Ośrodek Kultury Tyrawa Wołoska 191  
145 Gmina Ulanów  Ulanów  Urząd Gminy i Miasta  ul. Rynek 5  
Zespół Szkolno-Przedszkolny  ul. T. Buli 3  
Gminne Centrum Kultury w Ulanowie    
Kurzyna Średnia  Publiczna Szkoła Podstawowa  Kurzyna Średnia nr 35A  
Wólka Tanewska Publiczna Szkoła Podstawowa  ul. Główna 59  
Bieliny Publiczna Szkoła Podstawowa  ul. Św. Wojciecha 6  
Dąbrówka  Publiczna Szkoła Podstawowa     
146 Gmina Ustrzyki Dolne Ustrzyki Dolne Hala Sportowa ul. 29 –Listopada 19 a  
Krościenko była szkoła Podstawowa w Krościenku    
Bandrów Narodowy Świetlica  w Bandrówie    
Jałowe Świetlica Wiejska w Jałowym    
147 Gmina Wadowice Górne Wadowice Górne Dom Strażaka Wadowice Górne 94 A 28.02-02.03.2022 od 15:00-19:00 tel. 669490303; 669490319
148 Gmina Wiązownica Wiązownica Dom Kultury ul. Warszawska 15/1  
Szówsko Dom Kultury ul. Sportowa 5  
Piwoda Dom Kultury Piwoda 82  
  Dom Kultury Zapałów 134  
149 Gmina Wielkie Oczy Wielkie Oczy Gminna Biblioteka Publiczna  ul Rynek. 14  
Zespół Szkolno Przedszkolny  Leśna 13  
Delikatesy Premium Marta Furman ul. Kazimierza 1A  
Łukawiec Wiejski Dom Kultury  Łukawiec 115  
150 Gmina Wielopole Skrzyńskie Wielopole Skrzyńskie Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Marii Kantora  Wielopole Skrzyńskie 365  
Remiza OSP     
Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku  Wielopole Skrzyńskie 202  
Broniszów Remiza OSP    
Szkoła Podstawowa im. prof. Karola Olszewskiego  Broniszów 197  
Brzeziny Remiza OSP    
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ppłka Ludwika Marszałka „Zbroi”  Brzeziny 621  
Glinik Remiza OSP    
Szkoła podstawowa im. świętego Jana Pawła II  Glinik 75  
Nawsie Remiza OSP    
Szkoła Podstawowa im. Sybiraków Nawsie 302  
151 Gmina Wiśniowa Wiśniowa Sołtysówka – Ośrodek Kultury w Wiśniowej Wiśniowa 136  
152 Gmina Wojaszówka Bartkówka Szkoła Podstawowa Bartkówka Bratkówka 19  
Łęki Strzyżowskie Szkoła Podstawowa Łęki Strzyżowskie Łęki Strzyżowskie 87  
Odrzykoń Szkoła Podstawowa Odrzykoń ul. E. Świątka 4  
Ustobna Szkoła Podstawowa Ustrobna Ustrobna 1  
Przybówka Szkoła Podstawowa Przybówka Przybówka 189  
Wojaszówka Szkoła Podstawowa Wojaszówka Wojaszowka 48  
Urząd Gminy Wojaszówka Wojaszówka 115  
153 Gmina Zagórz Zagórz Urząd Miasta i Gminy ul. 3 Maja 2 38-540 Zagórz  
154 Gmina Zaklików Zaklików Oratorium Św. Wojciecha przy
Parafii Św. Anny
ul. Lubelska 4  
Lipa Remiza OSP ul. Szkolna 5  
Zdziechowice Remiza OSP Zdziechowice 214  
155 Gmina Zaleszany Zaleszany Urząd Gminy  ul. Tadeusza Kościuszki 16 poniedziałek – piątek: 07:30 – 15:30
Agatówka dom ludowy ul. Kalinowa 5  poniedziałek – piątek: 17:00-19:00 sobota – niedziela: 15:00-17:00
Dzierdziówka Remiza OSP Dzierdziówka 152 
Kępie Zaleszańskie Remiza OSP ul. Centralna 34 
Kotowa Wola  Remiza OSP Kotowa Wola 214 
Majdan Zbydniowski   Remiza OSP Majdan Zbydniowski 160 
Motycze Szlacheckie Remiza OSP Motycze Szlacheckie 40 
Obojna  Remiza OSP Obojna 13 
Pilchów   ul. Floriańska 22 
Skowierzyn   Skowierzyn 127 
Turbia   ul. Sandomierska 41 
Wólka Turebska  dom ludowy Wólka Turebska 136 
Zaleszany Remiza OSP plac Kościuszki 4 
Zbydniów Remiza OSP ul. Ks. Nai 1 
156 Gmina Zarszyn Zarszyn Urzęd Gminy w Zarszynie ul. Bieszczadzka 74, 38-530 Zarszyn  
157 Gmina Zarzecze Zarzecze      
158 Gmina  Żołynia Żołynia Zespół Szkół  ul. Mickiewicza 59 zbiórkę koordynuje Klub HDK PCK z siedzibą w Urzędzie Gminy, Rynek 22, parter, pokój 0, tel. 665540322
159 Gmina  Żurawica Żurawica Dom Katolicki ul. Wojska Polskiego 1  
Wyszatyce Świetlica Domu Ludowego Wyszatyce 160  
160 Gmina Żyraków Żyraków Centrum Kultury i Promocji Wola Żyrakowska 73a  
1 Powiat przeworski Przeworsk  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ul. Lwowska 16 tl: 16 649 09 10 w. 28
2 Powiat sanocki Sanok Dom Pomocy Społecznej ul. Królowej Jadwigi 12 tel: 13 446 10 79
  Centrum Usług Senioralnych ul. Kościelna 1 tel: 573 019 399
Zboiska Dom Dziennego Pobytu   tel: 783 827 287
Besko Dom Ludowy w Besku ul. Kolejowa 51  
3 Powiat dębicki Dębica Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Dębicy  ul. Gawrzyłowska 31  tel./fax (14) 670 33 42
4 Powiat przemyski Nienadowa Hala sportowa przy Zespole Szkół w Nienadowej Nienadowa 555, 37 – 750  Nienadowa  
5 Powiat jarosławski Jarosław Starostwo Powiatowe ul. Jana Pawła II 17  
6 Powiat ropczycko-sędziszowski Ropczyce Hali Widowiskowo-Sportowej przy Zespole Szkół im. ks. dr Jana Zwierza w Ropczycach ul. Konopnickiej  
7 Powiat leżajski       w trakcie przygotowań
8 Powiat kolbuszowski       obecnie brak
9 Powiat krośnieński Krosno  Starostwo Powiatowe  ul. Bieszczadzka 1  
Jedlicze Liceum Ogólnokształcące im Marii Konopnickiej ul. Władysława Dubisa 7  
Zespół Szkół im. Armii Krajowej  ul. 1000-lecia 15  
Iwonicz Zespół Szkół w Iwoniczu ul. Zadwór 15  
Iwonicz-Zdrój  Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich    
10 Powiat bieszczadzki Ustrzyki Dolne Starostwo Powiatowe ul. Bełska 22  
ul. Fabryczna 22  
11 Powiat jasielski Jasło Starostwo Powiatowe Rynek 18  
12 Powiat strzyżowski Strzyżów Liceum Ogólnokształcące – biblioteka szkolna ul. Mickiewicza 11 w godzinach: 8:00-15:00; liceum@lo-strzyzow.pl
Zespół Szkół Technicznych ul. Mickiewicza 11 w godzinach: 7:00 – 16:00; tel. 17 2761193
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ul. Patryna 9 od 28.02-4.03.2022 w godzinach 7:30 do 16:00
Czudec Zespół Szkół w Czudcu ul. Parkowa 7  w godzinach: 7:00 – 15:00
13 Powiat łańcucki Łańcut Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego ul. Armii Krajowej 51 poniedziałek-piątek: od godz. 7:00-19:00; sobota: 7:00-13:00
14 Powiat niżański Nisko  Internat Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej  ul. 3-go Maja 32 7 dni w tygodniu całodobowo

 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×