uhonorowano regionalnych twórców kultury

Uhonorowano regionalnych twórców kultury

W Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala, podczas której uhonorowani zostali regionalni twórcy kultury. W wydarzeniu wziął udział II wicewojewoda podkarpacki Radosław Wiatr.


Posiedzenie sejmowej komisji ds.organizacji ochrony zdrowia

Członkowie sejmowej podkomisji z wizytą na Podkarpaciu

Członkowie sejmowej Podkomisji stałej do spraw organizacji ochrony zdrowia i innowacyjności w medycynie przebywali z wizytą w Rzeszowie. W Klinicznym Szpitalu Wojewódzki Nr 1 im. F. Chopina w Rzeszowie rozmawiali m. in. o nowoczesnych systemach robotyki chirurgicznej.


Piknik "Bezpieczny Wypoczynek Nad Wodą"

W najbliższą sobotę (2.07) na terenie zapory wodnej w Solinie odbędzie się piknik poświęcony bezpieczeństwu nad wodą. Na uczestników wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji, w tym pokazy ratowniczego kunsztu podczas symulowanej akcji na Zalewie Solińskim.


narada z administracją zespoloną

Narada wojewody z administracją zespoloną

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart przewodniczyła naradzie z szefami rządowej administracji zespolonej w województwie podkarpackim.


Odnaczenia dla pracownikówinspekcji sanitarnej

Podziękowania dla pracowników inspekcji sanitarnej

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej z naszego regionu zostali uhonorowani odznaczeniami państwowymi za zasługi na rzecz ochrony zdrowia i bezpieczeństwa publicznego oraz  zaangażowanie w walkę z epidemią COVID-19.


Powołanie konsultantów wojewódzkich

Wojewoda powołała konsultantów wojewódzkich

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart powołała konsultantów wojewódzkich w dziedzinach okulistyki i otorynolaryngologii dziecięcej.


Wicewojewoda wręczyła odznaczenia państwowe

Wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka wręczyła - w imieniu Prezydenta RP - odznaczenia państwowe zasłużonym działaczom Oddziału Terenowego Polskiego Związku Krótkofalowców w Jarosławiu.


PODR znów przyciąga tłumy

Tysiące mieszkańców regionu odwiedziło w ten weekend Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. W tegorocznej edycji Dni Otwartych Drzwi PODR połączonych z XXIII Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych zaprezentowało się blisko pół tysiąca firm.


Bezpiecznych wakacji!

Życzę dobrych, spokojnych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji – mówiła dziś wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, zwracając się do uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Kantego w Tryńczy. W całej Polsce po raz ostatni przed wakacjami zabrzmiał dziś szkolny dzwonek.


Mundurowi zachęcali do bezpiecznego wypoczynku

W Rzeszowie na skwerze w galerii Millenium Hall odbył się piknik „Bezpieczne wakacje z mundurem”. W wydarzeniu uczestniczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×