Nowi konsultanci

W piątek 3 listopada wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wręczyła powołania nowym konsultantom w dziedzinie medycyny ratunkowej oraz pielęgniarstwa psychiatrycznego. 


Briefing prasowy na temat programu Maluch +

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart spotkała się z dziennikarzami aby podsumować tegoroczną edycję programu Maluch + oraz przedstawić zasady nowej edycji programu.


Przysięga OT w Krośnie

Przysięga żołnierzy Obrony Terytorialnej w Krośnie

W niedzielę 29 października br. na Rynku w Krośnie słowa roty przysięgi wojskowej wypowiedzieli żołnierze Terytorialnej Służby Wojskowej. W uroczystości wziął udział wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch.


Sesja Rady Miasta Jedlicze

Wicewojewoda na uroczystościach w Jedliczu

Wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch 27 października br. uczestniczył w uroczystej sesji Rady Miejskiej w Jedliczu, podczas której upamiętniono osoby zasłużone dla gminy.


Obchody wojewódzkie Święta Terenowych Organów Administracji Wojskowej

W Mielcu 27 października odbyły się wojewódzkie obchody Święta Terenowych Organów Administracji Wojskowej, w których uczestniczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart. 


WPR Boguchwała

Debata o zmianach w rolnictwie po 2020 roku

W Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale 27 października odbyła się konferencja pt. „Reforma Wspólnej Polityki Rolnej po 2020 roku” . Wziął w niej udział wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch.


Plebiscyt Nasze Dobre Podkarpackie 2017

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w gali finałowej konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2017. Konkurs zorganizowany został przez Nowiny. 


Konferencja dla dyrektorów i nauczycieli szkół im. Jana Pawła II i Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Gościem specjalnym wydarzenia był Prymas Polski Arcybiskup Wojciech Polak, który swoim wystąpieniem otworzył uroczyście konferencję zorganizowaną 26 października w auli WSPiA w Rzeszowie.


forum transportu

O transporcie Europy Środkowo-Wschodniej i Chin w Warszawie

25 października br. w Warszawie na PGE Narodowym odbyło się II Spotkanie Ministrów Transportu Europy Środkowo-Wschodniej i Chin oraz Forum Biznesu. Podkarpacie reprezentował wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch.


SEMINARIUM NAUKOWE W ZAKŁADZIE KARNYM W RZESZOWIE

We wtorek 24 października wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w seminarium naukowym „Aktualne problemy penitencjarne”, które odbyło się w  Zakładzie Karnym w Rzeszowie.