Nazwij maszynę TBM – konkurs GDDKiA

Data publikacji: 2 listopada 2022Trwa transport elementów maszyny TBM (ang. Tunnel Boring Machine), która wydrąży tunel o długości 2,2 km na drodze ekspresowej S19 Rzeszów Południe - Babica. Zanim to jednak nastąpi, zgodnie z tradycją, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad szuka dla niej nazwy. W związku z tym zapraszamy do udziału w konkursie. Propozycje można składać do 23 listopada 2022 r.

Warunki udziału

Aby wziąć udział w Konkursie „Nazwij maszynę TBM”, należy do 23 listopada 2022 r. przesłać propozycję nazwy (wraz z imieniem i nazwiskiem osoby zgłaszającej) na adres nazwijTBM@gddkia.gov.pl. Co ważne, zgodnie z tradycją, imię powinno być żeńskie. 

Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W Konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie. 

Przed wysłaniem propozycji nazwy, prosimy o zapoznanie się z pełnym regulaminem Konkursu

Przebieg Konkursu

Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wybierze nie więcej niż sześć propozycji, które zostaną poddane pod głosowanie internautów. Głosowanie odbędzie się między 28 listopada a 16 grudnia 2022 r. Nazwa z największą liczbą głosów stanie się oficjalnym „imieniem” maszyny TBM. W skład komisji wejdą przedstawiciele GDDKiA, wykonawcy oraz Ministerstwa Infrastruktury. 

Uczestnicy, których propozycje nazw trafią do drugiego etapu Konkursu, będą mogli odwiedzić plac budowy tunelu na S19 Rzeszów Południe – Babica. Otrzymają również zestaw promocyjnych upominków od GDDKiA oraz wykonawcy inwestycji (konsorcjum Mostostal Warszawa i Acciona Construccion). 

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 21 grudnia 2022 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie „Nazwij maszynę TBM”! 

Przesyłając zgłoszenie, pamiętaj o dodaniu w jego treści Oświadczenia.

Regulamin i wzór oświadczenia znajdują się tutaj.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×