Przebudowa dróg – wstępna lista rankingowa

Wojewoda podkarpacki ogłosił wstępną listę rankingową zadań powiatowych i gminnych proponowanych przez samorządy do realizacji w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”.

CZYTAJ

Silny wiatr – ostrzeżenie IMGW

Na terenie województwa podkarpackiego prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 80 km/h, z zachodu.

CZYTAJ

Pomoc dla osób bezdomnych

Pod numerem 987 można uzyskać informacje o placówkach przygotowanych do przyjęcia osób bezdomnych w sezonie jesienno-zimowym oraz zgłosić potrzebę udzielenia pomocy osobie zagrożonej.

CZYTAJ

Uroczysta zbiórka podkarpackich strażaków

23 listopada z udziałem wojewody podkarpackiego Małgorzaty Chomycz-Śmigielskiej odbył się uroczysty apel podkarpackich strażaków z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

CZYTAJ

Odznaki dla samorządowców

19 listopada w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia Odznak Honorowych za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. Wyróżnienia otrzymali podkarpaccy samorządowcy i osoby zasłużone w pracy na rzecz samorządu terytorialnego.

CZYTAJ

Stypendia dla podkarpackich uczniów

Wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska i kurator oświaty Jacek Wojtas wręczyli dyplomy stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej.

CZYTAJ

Konsultacje publiczne na temat obywatelstwa Unii Europejskiej

Komisja Europejska rozpoczęła konsultacje publiczne na temat obywatelstwa Unii Europejskiej.

CZYTAJ

Narodowe Święto Niepodległości

W Rzeszowie odbyły się wojewódzkie obchody rocznicy odzyskania niepodległości. W uroczystościach wzięła udział wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska.

CZYTAJ

Święto Służby Cywilnej

Z okazji Święta Służby Cywilnej w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyło się spotkanie wojewody podkarpackiego Małgorzaty Chomycz-Śmigielskiej i dyrektora generalnego Janusza Olecha z pracownikami urzędu i administracji zespolonej.

CZYTAJ

Przygotowanie województwa podkarpackiego do zimy

Wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska przewodniczyła posiedzeniu Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Tematem spotkania było przygotowanie województwa do okresu zimowego.

CZYTAJ

Wydarzenia

Archiwum wydarzeń /

GALERIE

Podkarpacki Urząd Wojewódzki

GODZINY PRACY

poniedziałek 7:30 – 15:30
wtorek 8:00 – 16:00
środa 7:30 – 15:30
czwartek 7:30 – 15:30
piątek 7:30 – 15:30

DANE URZĘDU

ul. Grunwaldzka 15 tel.: 17 867-10-00 PUW Rzeszów
35-959 Rzeszów fax: 17 867-19-50 znajdź nas na mapie
NIP: 813-17-21-402 gg: 9280991
REGON: 000514348 e-mail: kancelaria@rzeszow.uw.gov.pl

 

Tematy