Aktualności

posiedzenie

Inauguracyjne posiedzenie rad wojewódzkich

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyło się inauguracyjne posiedzenie Wojewódzkiej Rady Kombatanckiej i Wojewódzkiej Rady Konsultacyjnej do spraw Działaczy Opozycji Antykomunistycznej oraz Osób Represjonowanych z Powodów Politycznych.


Spotkanie młodzieży

Spotkanie młodzieży Podkarpacia

„W drodze ku dorosłości…” – pod takim hasłem w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyło się spotkanie młodzieży Podkarpacia.


Opłatek WOT

Spotkanie wigilijne 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w spotkaniu wigilijnym 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej im. płk Łukasza Cieplińskiego.


Komunikaty

Rejs Niepodległości

W maju 2018 jeden z najpiękniejszych żaglowców Polski – „Dar Młodzieży” rozpocznie rejs dookoła świata. Statek zabierze ze sobą na pokład ponad setkę młodych ludzi, którzy kochają morze i chcą stać się częścią tej wielkiej przygody. Ty też możesz tam być!


Konkursy

Program kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” – konferencja regionalna w Rzeszowie

Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi - konkurs

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosił otwarty konkurs ofert w ramach programu „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi”. Na realizację konkursu resort przeznaczył 3 mln zł w skali kraju. Oferty należy składać do 4 stycznia 2018 r.


Zapowiedzi

Aktualne ostrzeżenia
dla woj. podkarpackiego

Strony tematyczne
puw rzeszów