Europejski Tydzień Sportu

We wrześniu br. we wszystkich państwach Unii Europejskiej będzie obchodzony Europejski Tydzień Sportu. To ogólnoeuropejskie wydarzenie powstało z myślą o wszystkich obywatelach, bez względu na wiek, pochodzenie, poziom sprawności i realizowane jest pod hasłem #BeActive (Bądź Aktywny).

CZYTAJ

Powołanie konsultanta w dziedzinie farmacji szpitalnej

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart powołała na funkcję konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie farmacji szpitalnej mgr farm. Henrykę Paszko.

CZYTAJ

Debata gospodarcza w ramach I Forum Polonii Amerykańskiej

„Ja dla Polski, Polska dla mnie” to temat konferencji gospodarczej polonijnych liderów biznesu, która odbyła się 28 lipca w ramach I Forum Polonii Amerykańskiej w Polsce.

CZYTAJ

1 sierpnia na Podkarpaciu zabrzmią syreny

W poniedziałek 1 sierpnia, w 72. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, na Podkarpaciu zabrzmią syreny alarmowe, które zostaną włączone o godzinie 17 i będą emitować sygnał ciągły przez jedną minutę.

CZYTAJ

Inauguracja I Forum Polonii Amerykańskiej

W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce 27 lipca odbyła się uroczysta inauguracja I Forum Polonii Amerykańskiej. W wydarzeniu wzięła udział wojewoda Ewa Leniart.

CZYTAJ

Spotkanie poświęcone problemom rolnictwa

27 lipca w Baszni Dolnej odbyło się spotkanie poświęcone problemom i perspektywom rozwoju rolnictwa w powiatach jarosławskim, lubaczowskim oraz przeworskim.

CZYTAJ

Medal „Pro Patria” dla Władysława Szpyta

Władysław Szpyt w dniu swoich setnych urodzin otrzymał z rąk wojewody podkarpackiego Ewy Leniart medal „Pro Patria” za szczególne zasługi w kultywowaniu pamięci o walce o niepodległość Ojczyzny.

CZYTAJ

Spotkanie z przedstawicielami Kongresu Polonii Amerykańskiej

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w spotkaniu z przedstawicielami Kongresu Polonii Amerykańskieji i w uroczystej XXV Sesji Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

CZYTAJ

Konkurs ofert

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłasza dodatkowy otwarty konkurs ofert w ramach Programu wspierającego rozwiązywanie problemu bezdomności i zaprasza podmioty uprawnione do składania wniosków na wsparcie finansowe projektów z zakresu pomocy społecznej skierowanej do osób bezdomnych i zagrożonych bezdomnością.

CZYTAJ

II edycja Programu ASYSTENT RODZINY na rok 2016

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosił 25 lipca br.II Edycję Programu Asystent Rodziny na rok 2016.

CZYTAJ

Wydarzenia

Archiwum wydarzeń /

Podkarpacki Urząd Wojewódzki

GODZINY PRACY

DANE URZĘDU

poniedziałek 7:30 – 15:30 ul. Grunwaldzka 15 tel.: 17 867-10-00 PUW Rzeszów
wtorek 8:00 – 16:00 35-959 Rzeszów fax: 17 867-19-50 znajdź nas na mapie
środa 7:30 – 15:30    
czwartek 7:30 – 15:30 NIP: 813-17-21-402 gg: 9280991
piątek 7:30 – 15:30 REGON: 000514348 e-mail: kancelaria@rzeszow.uw.gov.pl

Oddziały Paszportów w Rzeszowie, Tarnobrzegu, Krośnie i Przemyślu czynne we wtorki od 8.00 do 17.30

Tematy