Delegacja z Kraju Saary u wojewody

Wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska gościła ministra Reinholda Josta z Kraju Saary wraz z delegacją. Wizyta miała charakter kurtuazyjny.

CZYTAJ

Sytuacja hydrologiczna w regionie – stan na godz. 8.00

Poziom wód głównych rzek województwa podkarpackiego układa się w strefie stanów wysokich, miejscami w strefie stanów średnich. Obserwuje się tendencję spadkową poziomu wód.

CZYTAJ

Święto samorządu w gminie Wiśniowa

Z okazji 25-lecia powstania Samorządu Terytorialnego odbyła się uroczysta sesja Rady Gminy Wiśniowa, w której wzięła udział wicewojewoda podkarpacki Grażyna Borek.

CZYTAJ

Owoce w szkole – konferencja w Rzeszowie

Wicewojewoda podkarpacki Grażyna Borek wzięła udział w konferencji „Mistrzowskie owoce i warzywa”, która odbyła się w Rzeszowie.

CZYTAJ

Wsparcie dla seniorów – konferencja

Przedstawiciele samorządów gminnych i powiatowych województwa podkarpackiego, śląskiego i małopolskiego wzięli udział konferencji dotyczącej realizacji Programu Wieloletniego "Senior-WIGOR" na lata 2015-2020.

CZYTAJ

Dzień Samorządu Terytorialnego

Dzień Samorządu Terytorialnego oraz 25-lecie odrodzonej samorządności świętowano podczas uroczystej konferencji w Rzeszowie. W spotkaniu uczestniczyła wicewojewoda podkarpacki Grażyna Borek.

CZYTAJ

Wsparcie dla rodzin

Karta Dużej Rodziny, nowe miejsca w żłobkach w ramach programu „Maluch”, szersze świadczenia rodzinne i bardziej elastyczne urlopy rodzicielskie – to tylko niektóre z form wsparcia dla rodzin. O rozwiązaniach, które już funkcjonują i nowych, które wejdą w życie w przyszłym roku mówiła wojewoda Małgorzata Chomycz-Śmigielska podczas konferencji prasowej.

CZYTAJ

Posiedzenie Zespołu poświęcone bezpieczeństwu podczas wakacji

O bezpiecznym wypoczynku podczas wakacji rozmawiano podczas posiedzenia Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania kryzysowego, któremu przewodniczyła wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska.

CZYTAJ

Centralne obchody Święta Straży Granicznej

15 maja w Przemyślu odbyły się centralne obchody Święta Straży Granicznej, w których uczestniczyła wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska.

CZYTAJ

Wojewoda wręczyła odznaczenia państwowe

Wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska wręczyła odznaczenia państwowe nadane postanowieniem Prezydenta RP.

CZYTAJ

Wydarzenia

Archiwum wydarzeń /

GALERIE

Podkarpacki Urząd Wojewódzki

GODZINY PRACY

poniedziałek 7:30 – 15:30
wtorek 8:00 – 16:00
środa 7:30 – 15:30
czwartek 7:30 – 15:30
piątek 7:30 – 15:30

DANE URZĘDU

ul. Grunwaldzka 15 tel.: 17 867-10-00 PUW Rzeszów
35-959 Rzeszów fax: 17 867-19-50 znajdź nas na mapie
NIP: 813-17-21-402 gg: 9280991
REGON: 000514348 e-mail: kancelaria@rzeszow.uw.gov.pl

 

Oddziały Paszportów w Rzeszowie, Tarnobrzegu, Krośnie i Przemyślu czynne we wtorki od 8.00 do 17.30

Tematy